Fogyasztóvédelmi mutatószámok

A TANULÓK FOGYASZTÓVÉDELMI SZEMPONTBÓL VALÓ VÉDELME ÉRDEKÉBEN KELL KÖZZÉ TENNÜNK A FOGYASZTÓVÉDELMI MUTATÓSZÁMOKAT, A 179/2011 (IX. 2.) KORM. RENDELET SZERINT.

A MUTATÓSZÁMOKAT KATEGÓRIÁNKÉNT, ÉS NEGYEDÉVENKÉNT KELL KÖZZÉ TENNÜNK.

VSM: VIZSGA SIKERESSÉGI MUTATÓ

ÁKÓ: ÁTLAGOS KÉPZÉSI ÓRASZÁM

MIVEL A KÖZLEKEDÉSI ALKALMASSÁGI VIZSGAKÖZPONT FELÉ MINDEN SZAKOKTATÓNAK JELENTÉSI KÖTELEZETTSÉGE VAN, EZÉRT A FENTI KÉT MUTATÓSZÁMOT A KAV HATÁROZZA MEG, ABBAN AZ ESETBEN HA AZ ADOTT KATEGÓRIÁBAN AZ ELMÚLT NEGYEDÉVBEN LEGALÁBB 10 TANULÓ JOGOSÍTVÁNYT SZERZETT.

KK: KÉPZÉSI KÖLTSÉG

A KÉPZŐSZERV SZÁMOLJA KI AZ ELŐZŐ NEGYEDÉVBEN JOGOSÍTVÁNYT SZERZETT TANULÓK ÖSSZKÖLTSÉGEINEK ÁTLAGÁT KATEGÓRIÁNKÉNT, AZ NKH ÁLTAL MEGHATÁROZOTT MÓDON:

Ha az elmúlt negyedévben 10 -nél kevesebb tanuló szerzett jogosítványt, akkor az adott kategóriának megfelelő kötelező óraszámokkal kell számolnunk.

Az elméleti tanfolyam árát és a gyakorlati órák díját tartalmazza.

Tartalmaznia kell a képzési költségnek a különböző díjakat, mint pl. iskolaváltás díja, " regisztrációs díj", "adminisztrációs díj", "papírtologatási díj" stb.. Iskolánkban ezekkel a költségekkel nem találkozhat, ezért nincs is benne ilyen tétel.

NEM kell tartalmaznia: vizsga díjak, elsősegély tanfolyam és vizsga díja, orvosi vizsgálat díja, vezető engedély kiállításának díja.

2023.IV.név

B kat.
VSM: elmélet: nincs adat; gyakorlat: nincs adat
ÁKÓ:153%
KK: 407.200 Ft

AM,A1,A2,A kat. nincs adat.

Címke: